O NAS

 

Z pasji do architektury i projektów postanowiłam otworzyć Biuro projektów gotowych Karolina Rykowska w Kaliszu. Największą satysfakcją dla mnie w tej pracy to pomoc klientom w znalezieniu projektu na lata. Na szczęście w dobie internetu nie ogranicza mnie zasię mojej działalności tylko na Kalisz. W dobie Internetu wszyscy jesteśmy blisko siebie.

 Pracuje w tej branży prawie 8 lat i przez ten czas nauczyłam się słuchać potrzeb innych aby znaleźć dla klientów ich wymarzony projekt. Chce pomóc każdemu przyszłemu inwestorowi aby wybór domu był przyjemnością a nie przykrym obowiązkiem.Przez 8 lat udało mi się nawiązać świetny kontakt z architektami i pracowniami architektonicznymi z całej Polski. Mogę poręczyć za świetną jakość dokumentacji jak i również kontaktem bezpośrednio z architektem, który projektował. Budynek. To bardzo pomocne np. na etapie budowy adaptacji lub budowy.


 

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. W końcu pomagam komuś spełniać jego marzenia a na to potrzeba czasu. Słucham jak powinien wyglądać projekt, który nie ma kosztować fortuny. W moją pracę wkładam swoje serce ponieważ tak jak dla klientów, jak i dla mnie to część realizacji marzeń.
Każdego inwestora postaram się poprowadzić przez ten trudny proces wyszukania projektu,doboru projektu do działki, sprawdzeniu Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego lub Warunków Zabudowy, kupna projektu, wyszukania najlepszego architekta i geodetę w regionie oraz znalezienia najtańszych dostawców materiałów budowlanych i nie tylko w miejscu inwestycji.Zapraszam do Naszego biura na spotkanie lub do kontaktu telefonicznego. Z pewnością uda mi się pomóc w realizacji Waszych planów.

Karolina Rykowska